O nás

Kdo my jsme

First Facility je členem mezinárodní skupiny společností First Facility Group, která je lídrem v oblasti facility managementu ve střední a východní Evropě a poskytuje plný rozsah služeb v oblasti správy nemovitostí a služeb správy objektů.

First Facility poskytuje prvotřídní služby integrované správy budov (FM) a správy nemovitostí (PM) v renomovaných kancelářských a obytných budovách, nákupních centrech a průmyslových objektech.

First Facility vykonává své obchodní činnosti v souladu s požadavky norem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 a ISO/IEC 27001:2013 a dalšími příslušnými mezinárodními normami a zajišťuje nejvyšší kvalitu služeb poskytovaných ve všech segmentech činnosti společnosti.

Historie

FF History 21 CZ n
  • 1984 – Založení společnosti
  • 2005 – Založení First Facility v Bulharsku, Rumunsku a Maďarsku
  • 2007 – Zřízení společnosti First Facility v Severní Makedonii
  • 2008 – Založení společnosti First Facility na Slovensku
  • 2009 – Založení společnosti First Facility v Srbsku
  • 2019 – pan Georg Spiegelfeld a pan Radivoje Nijemcević se 13. prosince 2019 stali majiteli všech společností First Facility v zemích střední a východní Evropy akvizicí First Facility společností v Bulharsku, Maďarsku, Severní Makedonii, Rumunsku a na Slovensku, kromě již vlastněné stávající společnosti First Facility v Srbsku.
  • 2020 – Zřízení společnosti First Facility ve Slovinsku
  • 2021 – Zřízení společnosti First Facility v České republice.
Společnost se i nadále věnuje výkonu služeb nejvyšší kvality, který je již uznáván našimi Klienty a obchodní strategií dlouhodobého rozvoje, vedení v oblasti facility managementu a další expanze v Evropě.

Řízení

Spiegelfeld 17ad190d

SV KR Georg Spiegelfeld, RICS
jednatel a společník

Nijemcevic

Pan Radivoje Nijemčević
jednatel a společník

Mise

Naší obchodní filozofií je péče o naše Klienty.

Vyvíjíme přizpůsobená řešení pro udržitelný provoz a zachování hodnoty nemovitostí, neustále zlepšujeme naše služby v souladu s rostoucími požadavky našich Klientů, čímž stanovujeme nové normy ve správě nemovitostí a integorvaných službách údržby.

Vize

Naším cílem je demonstrovat a propagovat význam udržitelného provozu a dlouhověkosti budov, vnitřních prostorů a míst pro vytváření optimalizovaného a zodpovědného pracovního a životního prostředí s ohledem na přicházející generace.

Sdílíme znalosti a zkušenosti v rámci naší skupiny společností, což má za následek nejlepší postupy, konkurenční výhody na lokálních trzích a další expanzi na trhy střední a východní Evropy.